[:nl]
Wat neem je mee naar ponykamp?
- Slaapzak of dekbed en hoeslaken en kussen
- Bed is aanwezig
- Vrijetijdskleding: broek, trui, shirt, ondergoed, sokken en gewone schoenen (zorg dat je van alles voldoende meeneemt)
- Jas en/of regenjas
- Zwemkleding en badlaken
- Paardrijkleding: paardrijbroek, sokken, zweepje, eventueel rijhandschoenen
- Rijlaarzen of officiële jodphurschoenen chaps zijn verplicht (Om veiligheidsredenen is het niet toegestaan om met schoenen met profiel (zgn. stal- of bergschoenen)
- Veiligheidscap: norm EN 1384 (verplicht)
- Poetsspullen (Als je die niet heeft is dat geen probleem, er zijn er hier genoeg!)
- Toiletspullen: tandenborstel, tandpasta, douchespullen, borstel, etc.
- Pyjama
- Badhanddoeken
- Indien nodig: Medicijnen (voorzien van beschrijving, graag ook de leiding hierover inlichten), dieetproducten, lenzen of bril, etc.
- Eventueel je favoriete boek, spelletje of zaklamp (geen iPad ’s of dergelijke)
- muggenspray/stift
- Bonte paardenavond ideeën
- Paardenversiersels
- Snoep mag, maar wel eerlijk delen!
- en natuurlijk heel veel goede zin!
Wat laat je thuis?
- Je mobiele telefoon, wil je heel graag naar huis bellen mag dat met onze vaste telefoon, wel even vragen van te voren
- Andere electronica, zoals i pad en dergelijke, heb je toch geen tijd voor, je bent veel ste druk met de paarden 🙂
- Waardevolle spullen: neem geen waardevolle spullen mee op ponykamp
- Geld, dat is hier niet nodig er is drinken en eten genoeg
Overige tips
- We raden aan om je kleding (en vooral je paardrijspullen) te merken met je naam als je op Ponykamp gaat. Zo voorkom je dat er iets zoek raakt. Manege de Het Paardrijk is niet aansprakelijk voor zoekgeraakte eigendommen.
- Heb je een bepaald dieet of allergie, geef het goed door zodat we hier rekening mee kunnen houden.